FAQ

Jesteśmy liderem na polskim rynku w spersonalizowanych mieszankach musli. Istniejemy od 2010 roku i nieustannie dostarczamy klientom musli własnej kompozycji. Zespół MojeMusli.pl dba o jakość produktu, czas realizacji i Waszą satysfakcję!

Nasze surowce sprowadzane są z przeróżnych zakątków Polski, a nawet Świata. Nasz zespół pracuje nad tym aby były to składniki najwyższej jakości i świeżości.

Tuby pakowane są objętościowo, nie wagowo. Co to znaczy? Że Twoja tuba będzie zawsze pełna po brzegi, a waga zależy wyłącznie od wybranej przez Ciebie podstawy i wybranych dodatków, np. jeżeli w podstawie wybierzesz lekki EKO amarantus, płatki kukurydziane bądź branflakes do tuby zmieści się 300 g - 400 g musli. Jeżeli natomiast wybierzesz cięższe płatki owsiane, orkiszowe lub crunchy wówczas do tuby zmieści się od 600 g do nawet 900 g. Ale pamiętaj Twoja tuba musli zawsze będzie pełna.

Ogromnie nas cieszy, że jesteś zainteresowany współudziałem i rozwijaniem naszego produktu. W tym celu użyj formularza kontaktowego, a na pewno odezwiemy się do Ciebie.

Termin przydatności do spożycia zależy od dobranego przec Ciebie dodatku. Zazwyczaj nie jest on krótszy niż 2 miesiące. Nie sądzimy natomiast aby tuba pysznego musli aż tak długo stała u Ciebie na półce.

Sam wiesz najlepiej na co jesteś uczulony. My staramy przygotować mieszankę z należytą starannością. Zazwyczaj mieszanki zawierają śladowe ilości sezamu, łupinek, glutenu protein i soi. W ofercie znajdują się także mieszanki BEZGLUTENOWE.

Każda mieszanka otrzymuje swój numer identyfikacyjny. Numer ten jest drukowany na każdej zamówionej tubie. W zamówieniu dostajesz link do swojej mieszanki aby móc do niej w przyszłości powrócić lub podzielić się informacją ze znajomymi.

Oferujemy możliwość płatności online - wszelkie niezbędne informacje są dostępne po złożeniu zamówienia oraz w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Prócz płatności on-line możesz także skorzystać z tradycyjnego przelewu. Danego do przelewu otrzymasz na maila.

Jest nam niezmiernie miło, że jesteście zainteresowani nasza ofertą. Proszę skontaktuj się z Nami używając formularza kontaktowego, a przygotujemy dla Ciebie coś interesującego.

Oczywiście! Oprócz podstawowych mieszanek możesz dodawać dowolną ilość każdego ze składników klikając ponownie na zdjęcie produktu. Jeśli natomiast chciałbyś zmniejszyć ilość danego dodatku w tubie, kliknij na miniaturkę zdjęcia na tubie, wówczas porcja danego produktu wróci do nas do magazynu.

Oczywiście. Jeśli zamawiasz większe ilości skontaktuj się z nami, a na pewno nie stracisz.

Po złożeniu zamówienia powinieneś dostać w ciągu maksymalnie 2 godzin potwierdzenie zamówienia. Jeśli tak się nie stało sprawdź swoja skrzynkę mailową: Wiadomości śmieci (spam) lub sprawdź ponownie wpisany przez Ciebie adres email podczas składania zamówienia. Jeśli okaże się, że dalej nie wiesz co się stało z Twoim potwierdzeniem skontaktuj się z nami koniecznie.

Udostepniliśmy dla Ciebie 2 formy dostawy tj. przesyłka kurierska, Paczkomaty InPost.

InPost paczkomaty w cenie 8.99zł, oraz InPost kurier w cenie 8,99 zł.

Nie wymagamy rejestracji przy zakupie tub musli. Jednak zapraszamy do zapisywania się do naszego newslettera, a także do rejestracji. Jedną z korzyści rejestracji jest zapamiętany adres wysyłki co skraca czas składania zamówienia, a także przegląd historii zamówień. Dodatkowo rejestrując się na stronie, zapisujesz się do naszego programu lojalnościowego. Dzięki temu możesz zbierac punkty za zakupy w naszym sklepie wymienne na KODY RABATOWE.

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór paczek o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Paczkomaty obsługiwane są przez firmę InPost. Aby skorzystać z paczkomatów należy wybrać tę formę dostawy, a następnie wskazać najdogodnieszy Paczkomat. Więcej informacji znajdziesz na stronie paczkomaty.pl.

Niestety. Nasza firma pracuje na terenie Polski i wysyłki również docierają jedynie na teren naszego kraju.

Niestety z powodów logistycznych wolelibyśmy abyś zgromadził wszystkie swoje mieszanki w jednym zamówieniu aby obniżyć koszty przesyłki.

Przy każdym zamówieniu dostaniesz informację i kod przesyłki aby móc śledzić ją za pomocą narzędzi firm kurierskich takich jak InPost lub Paczkomaty.pl

Super. Nie możemy się doczekać aby z Tobą o tym porozmawiać. Skontaktuj się z nami, a na pewno uda nam się porozumieć.

Oczywiście. W tym celu podczas składania zamówienia proszę napisz w uwagach o druku faktury. Jeśli zapomnisz tego zrobić wyślij nam wiadomość używając formularza kontaktowego.